Houba - Ničeho nelitujem! LP

Cena: 430 Kč

Kód zboží: 95971300

Ks   

Popis zboží

Výrobce:

Houba vydává nové album Ničeho nelitujem!

 

Album vychází po dlouhých 12 letech od poslední desky, obsahuje 10 zcela nových skladeb.

 „Album jsme začali chystat už v roce 2015, z různých důvodů se nám ho podařilo ale začít nahrávat až v březnu 2018. Dlouho nám trvalo rozhodnutí, jak desku natočíme. Nakonec jsme se rozhodli pro náběry ve studiu ExAvik v Klatovech a mix a master dělal Paul Miner v Kalifornii. Jsme spokojeni, takže to bylo sice dlouhý, ale dobrý rozhodnutí.“, říká k nové desce Martíček. „Paul Miner není neznámá postava, hrál třeba v Death By Stereo a nám strašně moc pomohl. Spolupráce s ním byla naprosto profesionální. Občas jsme museli trochu počkat, protože pracoval třeba s Zebra Head nebo s Agnostic Front.“.

 

Album Ničeho nelitujem! obsahuje 10 nových skladeb na ploše 25 minut. „To je naše cesta, kterou teď jdeme. Mám už navíc připraveny 3 další písně, takže je možný, že na příští album nebudeme čekat tak dlouho“, dodává basák kapely.

 

Na textech i muzice se podílela celá kapela, výjimkou je skladba Špína & prach. Na ni si hudbu i téma textu Houba vypůjčila od britských The King Blues. „Dlouho jsme váhali, protože poslední cover jsme dělali asi před 20 lety a nedopadlo to moc dobře. Nakonec jsme ale usoudili, že to téma je natolik aktuální a původní skladba Does Anybody Care About Us? nás tak baví, že ji uděláme. Bylo to o fous, jak hudbu tak text jsme dodělávali těsně před nahráváním, teď se to musíme naučit hrát“, říká kytarista kapely Jirků.

 

bandcamp

 

Tracklist:

01. Ničeho nelitujem!

02. Svoboda 2015

03. Slabá místa

04. Špína a prach

05. Džíska

06. Scéna hnědne

07. Oficiální spekulace

08. Debilů

09. Povolební kocovina

10. Rok

Líbí se? Sdílej dál:

Mohlo by se Vám líbit